#1 2007-11-08 16:58:08

salvadore

Zwolennik Małej Mi

738231
Skąd: z nikad
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 167
Punktów :   

KSIAZKA !! nie ma jej miedzy filmem a muza wiec dodaje tu

chcialem sie zapytac czy ktos z naszej klasy ma ksiazke pt. "Pierścień Mroku" ??? Nik Pierumov - zajebista ksiazka i chetnie bym ja przeczytal jeszcze kilka razy , wedlug mnie jest to ksiazka 100 razy lepsza od wladcy piersciania ..... ksiazka opowiada o przygodach hobbita imieniem Folko , który sptyka krasnala imieniem (chyba) Torin i tak zaczynaja sie ich wspolne przygody z jeszcze kilkoma ziomkami krasnala. ksiazka bardzo wciaga , polecam jesli ktos jej nie czytal . ich przygody dzieja sie 300 lat po wladcy pierscienia ( Frodo , Aragorn itp. itd)

a moze posiadacie jakies fajne ksiazki fantasy (tylko nie sawka) ,przygodowe itp.
podajcie tytul a napewno wezme ksiazke do reki .

Offline

 

#2 2007-11-08 17:49:30

Rossi

Administrator

Skąd: z Rosji
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 207
Punktów :   

Re: KSIAZKA !! nie ma jej miedzy filmem a muza wiec dodaje tu

ja niestety nie posiadam fantasy, bo nie bardzo siedze w tych klimatach. Generalnie niestety w ogóle nie bardzo siedze w książkach;)

Jakbym miał polecić cokolwiek, skoro temat o książkach to wszystko co wydał Nick Hornby - najbardziej znane to BYŁ SOBIE CHŁOPIEC, zresztą powstał z tego film z Hugh Grantem.


http://www.alterego.art.pl/imgs/news/brylewski230307.jpg

Offline

 

#3 2007-11-09 15:48:37

fijał

Zwolennik Małej Mi

7482412
Call me!
Skąd: z 3c, o.
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Re: KSIAZKA !! nie ma jej miedzy filmem a muza wiec dodaje tu

film był fajny, za książkę się nawet kiedyś zabrałam, ale nie wciągnęła mnie;D

ja też nie gustuję w fantasty, nie, nie ma takiej opszyn ^^. ale za to autorem świetnych książek jest moim zdaniem Paulo Coelho, naprawde porusza, i sprawia, że inaczej się na wszystko patrzy. zprzeczytałam jakoś w wakacje właśnie Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam, pochłonęła mnie.
oprócz tego jeszcze świetna książka o chorobie psychicznej pewnej młodej dziewczyny Podwójne życie mojej córki, autorki Bebe Morel Cambell.

to tyle, co mi na razie do głowy przyszło;D
i muszę się przyznać, jeżeli tkwimy w temacie książek [właśnie, dobrze Michał, że go poruszyłeś, bo o muzyce jest, o filmach też, ale o książkach wszyscy zapomnieli] to ja na przykład niestety nie znajduję czasu na książki. książki są pożeraczami czasu. i żałuje, że nie potrafie się aż tak świetnie zorganizować, bo już mam tyle książek na oku, za które planuje się zabrać, a tu ni chuja, czasu brak. bo dają wiele,  w i e l e , chociaż po części jest to czasami świat autora, z którym niekoniecznie się zgadzamy, ale często do nas dociera. książki poszerzają horyzonty, na co niestety mi na przykład brak czasu:C.

za to totalnym nieporozumieniem są lektury;D przecież to niedorzeczne - zmuszanie mnie do, właściwie pewnej formy rozrywki [zależy jak dla kogo], ale mimo wszystko. mnie lektury nudzą. nie zakładam z góry, zazwyczaj staram się przeczytać, ale jeżeli to jest takie monotonne [chociażby jak Pan Tadeusz, którego poprostu nie da się przeczytać więcej niż trzy strony na raz, bo sie człowiek gubi] no to przepraszam bardzo;D

wybaczcie, że się tak rozpisałam, ale mnie poniosło;D


www.kosmate-mysli.ownlog.com
daydream, i dream of you amid the flowers, for a couple of hours, such a beautiful day.
i dream a dirty dream of you, baby..
/ <3

Offline

 

#4 2007-11-09 16:01:33

Rossi

Administrator

Skąd: z Rosji
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 207
Punktów :   

Re: KSIAZKA !! nie ma jej miedzy filmem a muza wiec dodaje tu

fijał napisał:

film był fajny, za książkę się nawet kiedyś zabrałam, ale nie wciągnęła mnie;D

ja też nie gustuję w fantasty, nie, nie ma takiej opszyn ^^. ale za to autorem świetnych książek jest moim zdaniem Paulo Coelho, naprawde porusza, i sprawia, że inaczej się na wszystko patrzy. zprzeczytałam jakoś w wakacje właśnie Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam, pochłonęła mnie.
oprócz tego jeszcze świetna książka o chorobie psychicznej pewnej młodej dziewczyny Podwójne życie mojej córki, autorki Bebe Morel Cambell.

to tyle, co mi na razie do głowy przyszło;D
i muszę się przyznać, jeżeli tkwimy w temacie książek [właśnie, dobrze Michał, że go poruszyłeś, bo o muzyce jest, o filmach też, ale o książkach wszyscy zapomnieli] to ja na przykład niestety nie znajduję czasu na książki. książki są pożeraczami czasu. i żałuje, że nie potrafie się aż tak świetnie zorganizować, bo już mam tyle książek na oku, za które planuje się zabrać, a tu ni chuja, czasu brak. bo dają wiele,  w i e l e , chociaż po części jest to czasami świat autora, z którym niekoniecznie się zgadzamy, ale często do nas dociera. książki poszerzają horyzonty, na co niestety mi na przykład brak czasu:C.

za to totalnym nieporozumieniem są lektury;D przecież to niedorzeczne - zmuszanie mnie do, właściwie pewnej formy rozrywki [zależy jak dla kogo], ale mimo wszystko. mnie lektury nudzą. nie zakładam z góry, zazwyczaj staram się przeczytać, ale jeżeli to jest takie monotonne [chociażby jak Pan Tadeusz, którego poprostu nie da się przeczytać więcej niż trzy strony na raz, bo sie człowiek gubi] no to przepraszam bardzo;D

wybaczcie, że się tak rozpisałam, ale mnie poniosło;D

ja zmieniłem zdanie co do lektur - większość nudna, ale to nie dziwie się, ze jest cos takiego jak obowiązkowe lektury w szkole;) a Pan Tadeusz mnie ciekawił, Krzyżaków za to przeczytałem trzy strony, a dostałem piątke pozniej u Mi.


http://www.alterego.art.pl/imgs/news/brylewski230307.jpg

Offline

 

#5 2007-11-09 16:40:43

salvadore

Zwolennik Małej Mi

738231
Skąd: z nikad
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 167
Punktów :   

Re: KSIAZKA !! nie ma jej miedzy filmem a muza wiec dodaje tu

niektore lektoru sa nawet fajne , ale jesli lubicie czytac horrory to polecam "TO"
, kod da vinci tez mi sie podobal i mam na oku cos z paulo coelho tylko tytulu nie pamietam , cos z aniolami ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Helu tekst zaproszenia na komunie budownictwo kubaturowe