#1 2007-11-10 20:22:27

patie

Moderator

4495412
Skąd: z przed komputera ;p
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 131
Punktów :   

Wisła - Groclin 3:0

"Wysokim zwycięstwem Wisły Kraków zakończył się mecz z Groclinem Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski w ramach 14. kolejki Orange Ekstraklasy. Gra toczyła się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, gdyż nad Krakowem niespodziewanie spadł śnieg."

Znowu Biała Gwiazda pokazała klasę.
Chociaż po pierwszej połowie dość przeciętnej gry nie zapowiadało się, to jednak w drugiej Wisełka pokazała kto tu rządzi

WISŁA KRAKÓW:Wisła: Mariusz Pawełek - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Cleber Guedes de Lima, Piotr Brożek - Kamil Kosowski, Radosław Sobolewski, Mauro Cantoro, Marek Zieńczuk (88 min - Patryk Małecki) - Paweł Brożek (82 min - Dudu), Rafał Boguski (63 min - Jean Paulista).

GROCLIN:Sebastian Przyrowski - Radek Mynar, Tomasz Jodłowiec, Pance Kumbev, Marek Sokołowski - Piotr Piechniak (46 min - Vlade Lazarevski), Igor Kozioł, Radosław Majewski (60 min - Muszalik), Jarosław Lato - Adrian Sikora, Filip Ivanovski (74 min - Piotr Rocki)


Podczas hymnu Wisły Zieńczuk otrzymał statuetkę Piłkarza Miesiąca.

GOLE:
53 minuta - Zieńczuk utwierdził nas w przekonaniu, że statuetka Piłkarza Miesiąca całkowicie zasłużona
67 minuta - z początku nie do końca było wiadomo czy gola strzelił Paulista, czy Brożek, ale po obejrzeniu powtórki wszelkie wątpliwości się rozwiały - BROŻEK.
89 minuta - "Niebywałe! Jean Paulista wpadł w pole karne Groclinu, stracił piłkę, odzyskał... ostry kąt, próba podania, przecięty lot piłki przez Kumbeva i samobój."


Żółte kartki: Marcin Baszczyński, Mauro Cantoro - Radosław Majewski, Pance Kumbev
Sędzia: Jarosław Żyro
Widzów: 13000

Według mnie chłopcy naprawdę zagrali świetny mecz

TYLKO WISŁA NASZ TS!


Bo ty tak pięknie pachniesz...
Kiedy przechodzisz pod oknem śmiejesz się w głos, nie obchodzi Cię to
czy ustoję, czy upadnę. <3

Offline

 

#2 2007-11-11 13:36:15

ZiOłO

Zwolennik Małej Mi

8756116
Skąd: GEJOWO.PL
Zarejestrowany: 2007-11-02
Posty: 82
Punktów :   

Re: Wisła - Groclin 3:0

Hej, ja się bawię w takie rzeczy... ;(
FOCH!


Czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja kocham Cię! W sercu moim - WISŁA!!! I na dobre i na złe...

Offline

 

#3 2007-11-11 19:20:00

patie

Moderator

4495412
Skąd: z przed komputera ;p
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 131
Punktów :   

Re: Wisła - Groclin 3:0

WYYYYBACZ!!!
już nie będę    


Bo ty tak pięknie pachniesz...
Kiedy przechodzisz pod oknem śmiejesz się w głos, nie obchodzi Cię to
czy ustoję, czy upadnę. <3

Offline

 

#4 2007-11-11 19:30:20

salvadore

Zwolennik Małej Mi

738231
Skąd: z nikad
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 167
Punktów :   

Re: Wisła - Groclin 3:0

zienczuk srednio na mecz strzela goooooola

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Helu tekst zaproszenia na komunie budownictwo kubaturowe