#31 2007-11-06 17:27:12

salvadore

Zwolennik Małej Mi

738231
Skąd: z nikad
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 167
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

ja sie nie bede wypowiadal , poniewaz w ten dzien nie bylo mnie w sql , aczkolwiek jezeli bylbym wtedy to napisalbym kilka slow na ten temat  , ktos (nie bede pisal kto) by to przeczytal i by mu sie przykro zrobilo

Offline

 

#32 2007-11-06 17:28:31

EROTOTMAN-a bitches

Zwolennik Małej Mi

6321939
Skąd: :P
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 222
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

Dajcie spokoj ! Jesli chodzi o ta cala sytuacje to ja powiem tak : na sprawdzianie kazdy powienien liczyc na siebie i nie bedac pewnym czy ktos ma odpowiedzi po prostu sie do niego przygotowac a jesli ktos juz ma te pytania to do niego nalezy decyzja komu je da >> ale powinien (przynajmniej gdy wiedzial co mniej wiecej bedzie) podzielic sie tym ze znajomymi w klasie ale nie mozna miec do niego o to pretensji bo tu chodzi o niektore cechy charakteru takie jak np. kolezenstwo czy uprzejmosc >> So nie popieram ani zachowania Soni ani i calej reszty i nie mam do nikogo zalu

Offline

 

#33 2007-11-06 18:22:28

sonia.

PoKeMoN

607304
Call me!
Skąd: IIIc
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 204
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

no wiec jak prosi Padi napisze tu coś od siebie.
już mnie naprawde irytuje ta cała sytuacja. nie wiem skąd sie wzieła ta plota że niby ja miałam gotowca oO pierwszy do mnie z tym wyleciał zioło ze stwierdzeniem że Partycja mówiła mu że ponoć ja miałam. potem benior sie wkurwił na całego że mu nie dałam. ALE KURWA CZEGO? tych zadań które robiłam, ćwicząc do sprawdzianu? nie miałam pytań, a nawet GDYBYM miała to mam jakieś zobowiązania wobec beniora, zreszta jak do reszty??? gdybym cokolwiek wiedziała to bym sie tym podzieliła.
nie wiem dlaczego bubak sie rzuca ze mam 5 ;/ czy to jest przestepstwo? no, może nie, ale jak ktoś ma 5 to od razu wyskakują ze miał ten ktoś pytania. no to sory. oO
potem magda w. zaczeła na mnie najeżdzać ze dałam niby pytania łukaszowi z 3g. owszem miał pytania, ale nie ode mnie tylko od Emilki, która zostawiła kartke ktorą rozdawała stona i potem mu ją przekazała..
głęboko w dupie mam to że benior tak sie rzuca, ja nie mam nic na sumieniu. myślcie sobie co chcecie ale mi już kurwa dajcie spokój bo mi nerwy naprawde puszczaja ;/

a i bubak . brawo za pomylenie nr :crylol:    żałości. tyle mam do powiedzenia.

Ostatnio edytowany przez sonia. (2007-11-06 19:02:11)


i się dolołdło.

Offline

 

#34 2007-11-06 18:41:17

salvadore

Zwolennik Małej Mi

738231
Skąd: z nikad
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 167
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

bardzo fajnie , ze sonka sie w koncu wypowiedziala na ten temat ..... a magda to taka juz jest ^^ benior sie na nia wkurwil tylko dlatego, ze ktos mu powiedzial ze sonia ma odpowiedzi . powinien te informacje u kogos potwierdzic
jednym slowem zal

Offline

 

#35 2007-11-06 19:36:20

Rossi

Administrator

Skąd: z Rosji
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 207
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

Dla mnie jest sytuacja jasna od pocz do końc, Benior ma racje, a jednocześnie zero żalu do Soni, bo to było dawno i głowa do góry, choć sam w stu procentach zachowałbym się inaczej, nie tylko ja i generalnie wierzę w tych ludzi, którzy zaraz weszliby na to forum i napisali wszystko(cokolwiek), co wiedzą. Za to by mieli szacun;p

Sonia się wypowiedziała, więc nie zamykam.

Jarek - masz racje, ale jestem pewny, ze gdybyś wiedział cokolwiek, zaraz bys sie podzielil tym z caaałą resztą. Nie tylko ze mną, nie wiem - z Mariem, Beniorem, Nataliami, Emilką, Sarah, Leonardem, Flinstin itd., ale też z Kasią Kow czy Magdą Peter. naturalne to jest po prostu, czy raczej, nie inaczej, powinno być.


http://www.alterego.art.pl/imgs/news/brylewski230307.jpg

Offline

 

#36 2007-11-06 21:31:13

Bubak

Zwolennik Małej Mi

Skąd: Thais
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 50
Punktów :   -2 
WWW

Re: Sonia & Matematyka

potem benior sie wkurwił na całego że mu nie dałam
ciekawi brzmi?
kurwa ja wiem swoje i mialas pytania i sram na to ze sei wypierasz hahahahahahahhhahahahahahahha
(smieje cI sie prosto w twrz) wylewam 2 wiadra pomyj na cIEBIE
hahahahahahhahahahahhahahahh tylko winny sei tlymaczy i usprawiedliwia innymi (Emilia) do niej tez mam pretensje
zapomnialem o 1 rzeczy
PIKA PIAK CHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO i zapamiwtaj PoKeMoNy sa de besht
hahahahah beszt=besht i spierdalaj
mozesz oszykac olexego totmane etc ale nie mnie hahahahhahhahahah SPIERDALAJ
PIKA i jak wyzej
zapomnialem o 2 rzeczy
kto nie jest ze mna grzeszy przeciw Bogu (absolutanie powaznie to mowie)

Ostatnio edytowany przez Bubak (2007-11-06 21:36:53)

Offline

 

#37 2007-11-06 21:45:27

fijał

Zwolennik Małej Mi

7482412
Call me!
Skąd: z 3c, o.
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Re: Sonia & Matematyka

tak, każdy powinien liczyć na siebie. ale poprostu wyszła taka niezręczna sytuacja [nadszedł moment gdy trzeba używać tych łagodniejszych słów], a gdyby dziewczyny ją wcześniej wyjaśniły na pewno nie byłoby takiego zamieszania.


jedna osoba usłyszała, że druga ma pytania, trzecia się dowiedziała i poszło w obieg całej klasy.

każdy powtarza [chyba oprócz Piotrka, którego ta sytuacja najwyraźniej naprawde poruszyła;D], że nie powinniśmy na siebie najeżdżać, że to przesada, że tamto, siamto i sramto, ale każy poprostu nie wie, co tu jest prawdą, a co fałszem, więc nikt nie chce się stawiać po jednej stronie.
ale raczej, nie inaczej, wszyscy pomagamy sobie, bo jesteśmy jedną klasą, i mieliśmy nadzieje, że sobie poprostu pomagamy, a nie myślimy tylko o swojej, ładnie świecącej w dzienniku piątce - a że nikt nie wiedziała jaki jest finisz tej całej sprawy, a wszystko wskazywało na wasz spisek - poprostu oskarżenie padło na was.


właśnie Janusz, dobrze powiedziane. gdyby sprawa wyjaśniła się od razu, nie byłoby żadnego zamieszania i byłby jeden wielki  s z a c u n ! ;D

/ dopisek: powiedziałabym coś jeszcze na koniec, ale dostałam dzisiaj od Natali [i znów słowniczek dresów do ręki] mały opr, że jeżdże po wszystkich. ale to nie prawda! ja nie jestem wcale groźna;D

Ostatnio edytowany przez fijał (2007-11-06 21:53:02)


www.kosmate-mysli.ownlog.com
daydream, i dream of you amid the flowers, for a couple of hours, such a beautiful day.
i dream a dirty dream of you, baby..
/ <3

Offline

 

#38 2007-11-06 22:41:38

EROTOTMAN-a bitches

Zwolennik Małej Mi

6321939
Skąd: :P
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 222
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

Silence I kill U !!   >> Leo temat chyba zostal wyczerpany i wszyscy happy

Offline

 

#39 2007-11-07 14:30:12

pasiara

Moderator

9559646
Call me!
Skąd: obrotowe krzesło
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

sytuacja sie niby wyjasniła ciesze sie z tego ale jestem przekonana ze każdy ma swoje zdanie na ten temat =)


Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy które mało nas obchodzą
                         Chyba więcej szczęścia mająnie co ci się rodzą a ci co umierają...

                                                                                                                      Happysad <3

Offline

 

#40 2007-11-07 16:53:24

Bubak

Zwolennik Małej Mi

Skąd: Thais
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 50
Punktów :   -2 
WWW

Re: Sonia & Matematyka

ja tez mam wlasne zdani na ten temat ale zdania nie zmnienie i zedne tlumaczenia nie pomoga.
Z rajci tego ze moim nowowroczym postanowiemim jest bycie milym obiecyje ze nie bede juz wyzywal/besztal/ ito itd soni

Offline

 

#41 2007-11-07 17:47:45

fijał

Zwolennik Małej Mi

7482412
Call me!
Skąd: z 3c, o.
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Re: Sonia & Matematyka

nie ma to jak obudzić się z postanowieniami noworocznymi w listopadzie.;] i na dodatek dopiero na jesień zacząć ich przestrzegać.


www.kosmate-mysli.ownlog.com
daydream, i dream of you amid the flowers, for a couple of hours, such a beautiful day.
i dream a dirty dream of you, baby..
/ <3

Offline

 

#42 2007-11-07 17:54:05

Bubak

Zwolennik Małej Mi

Skąd: Thais
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 50
Punktów :   -2 
WWW

Re: Sonia & Matematyka

to postanowienie dotyczy roku 2007/2008
lepiej pozno niz wcale??? czy nie tak mawiaja???
A co Natalio nie wierzysz ze ludzie (nawet takie cahmy jak ja hahahahahah) moga sie zminic ?

Ostatnio edytowany przez Bubak (2007-11-07 18:03:51)

Offline

 

#43 2007-11-07 18:00:21

salvadore

Zwolennik Małej Mi

738231
Skąd: z nikad
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 167
Punktów :   

Re: Sonia & Matematyka

tak , ale w innym kontekscie

Offline

 

#44 2007-11-07 18:02:35

Bubak

Zwolennik Małej Mi

Skąd: Thais
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 50
Punktów :   -2 
WWW

Re: Sonia & Matematyka

tutaj tez piszemy nie na temat takze leopadia sie bedzie denerwowac

Offline

 

#45 2007-11-07 22:09:59

fijał

Zwolennik Małej Mi

7482412
Call me!
Skąd: z 3c, o.
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Re: Sonia & Matematyka

dlategoteż nie odpowiem na twoje pytanie, może oszczędźmy zdrowia Leosia, taki nerwowy z niego chłopczyna.

dopisek: nawet jeżeli uważasz, że się zmieniasz, to chuj mnie to boli?

Ostatnio edytowany przez fijał (2007-11-08 14:49:14)


www.kosmate-mysli.ownlog.com
daydream, i dream of you amid the flowers, for a couple of hours, such a beautiful day.
i dream a dirty dream of you, baby..
/ <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Helu tekst zaproszenia na komunie budownictwo kubaturowe