#16 2007-10-25 19:59:52

fijał

Zwolennik Małej Mi

7482412
Call me!
Skąd: z 3c, o.
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

ja na dzień dzisiejszy stawiam na biologie, i na chemie, bo te dwa przedmioty lubię, bardzo. tak więc biolchem, liceum numer dwa. jednakże niedokońca wiem, co chciałabym robić później, jakie studia?
myślę o socjologii i psychologii, a może kulturoznawstwo - na przykład filmoznawstwo, jednakże to tylko taka moja złota myśl na dzień wczorajszy - wczoraj mi to przyszło do głowy;D ale to daleka przyszłość. jednak do tych kierunków musiałabym dzisiaj postawić na klase humanistyczną, ale boje sie, że nie wyrobie. chociaż kto wie, kto wie. może i pójdę do humana, może.
architektura? ja się jarałam architekturą pare dobrych lat temu, chociaż muszę przyznać, że to ciekawe, ciekawe.
więc mam nadzieje, że w przeciągu tych trzech..? czterech lat zdanie albo mi się zmieni albo zdecyduje się na jedno, będąc przekonana, że robie dobrze i że robie to, co lubię.

/ Janusz, Janusz, Dżino, nowe talenty się nam rodzą! trzeba będzie kupić i przeczytać. obowiązkowo, mam racje?


www.kosmate-mysli.ownlog.com
daydream, i dream of you amid the flowers, for a couple of hours, such a beautiful day.
i dream a dirty dream of you, baby..
/ <3

Offline

 

#17 2007-10-25 20:13:02

julkaaa

Zwolennik Małej Mi

1716461
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

filmoznastwo to nie dokonca dobry kierunek bo nie kazdy bedzie dobrym krytykiem a co po tym mozna jeszcze robic?

Offline

 

#18 2007-10-26 15:14:26

fijał

Zwolennik Małej Mi

7482412
Call me!
Skąd: z 3c, o.
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

Julka, tak można powiedzieć o każdym kierunku. nie każdy będzie dobrym psychologiem, pedagogiem czy projektantem wnętrz, architektem, czymkolwiek. to jest w pewnym sensie test swojej osobowości, ale liczy się to, żeby to srpawiało przyjemność. a ja mam zamiar skończyć ze dwa kierunki:)) chybaże zdecyduje się w końcu na coś, co będzie mi dawało taką satysfakcje, że poprzestane na tym jednym, ale na dzień dzisiejszy stawiam na dwa. ale na myślenie o drugim mam jeszcze czas ^^.

Ostatnio edytowany przez fijał (2007-10-26 15:15:31)


www.kosmate-mysli.ownlog.com
daydream, i dream of you amid the flowers, for a couple of hours, such a beautiful day.
i dream a dirty dream of you, baby..
/ <3

Offline

 

#19 2007-10-26 15:41:59

Rossi

Administrator

Skąd: z Rosji
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 207
Punktów :   

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

Jasne, Dlaczego? za piątke, bo miesięcznik, w całej Polsce, listopadowy numer od pierwszego listopada;p ostatnio Michał Koterski był na okładce

Ja w zasadzie od chyba drugiej klasy rozkminiam, że chce iść tylko i wyłącznie w kierunku kierunków;) dziennikarstwo + kulturoznastwo, po których 1. rzeczywiście nie ma pracy, no bo dziennikarstwo wcale nie czyni dziennikarzem, po kulturoznastwie też nie ma pracy, bo nie wystarczy spędzić kilku lat wraz z innymi na kulturoznastwie, żeby być np. krytykiem czy znawcą. Ale mimo to jestem zdecydowany na te kierunki, bo 1. mnie ekscytują wręcz, a dwa wydaje mi się, że tylko ktoś kto nie ma pomysłu na siebie nie znajdzie sobie zajęcia, które lubi;)


http://www.alterego.art.pl/imgs/news/brylewski230307.jpg

Offline

 

#20 2007-10-26 15:58:47

fijał

Zwolennik Małej Mi

7482412
Call me!
Skąd: z 3c, o.
Zarejestrowany: 2007-10-22
Posty: 106
Punktów :   
WWW

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

i to mi się podoba! właśnie tak, dokładnie tak, Dżino! tak jak mówie - ja też kulturoznawstwo rozkminiam grubo, bo to naprawde ciekawe i, tak jak to ująłeś, ekscytujące ^^. o dziennikarstwie raczej nie rozmyślałam jeszcze, może tylko lekkie przebłyski, ale chciałabym też robić taki zawód, dzięki któremu mogłabym podróżować, dużo, dużo.

/ właśnie słucham sobie płyty którą mi zgrałeś, hoho ^^. świetna jest, mega pozytyw, szok! ta muzyka każdego dotyka, od profesora do hydraulika! dzięki, jeszcze raz.;*


www.kosmate-mysli.ownlog.com
daydream, i dream of you amid the flowers, for a couple of hours, such a beautiful day.
i dream a dirty dream of you, baby..
/ <3

Offline

 

#21 2007-10-26 19:08:50

Rossi

Administrator

Skąd: z Rosji
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 207
Punktów :   

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

fijał napisał:

i to mi się podoba! właśnie tak, dokładnie tak, Dżino! tak jak mówie - ja też kulturoznawstwo rozkminiam grubo, bo to naprawde ciekawe i, tak jak to ująłeś, ekscytujące ^^. o dziennikarstwie raczej nie rozmyślałam jeszcze, może tylko lekkie przebłyski, ale chciałabym też robić taki zawód, dzięki któremu mogłabym podróżować, dużo, dużo.

/ właśnie słucham sobie płyty którą mi zgrałeś, hoho ^^. świetna jest, mega pozytyw, szok! ta muzyka każdego dotyka, od profesora do hydraulika! dzięki, jeszcze raz.;*

tak - to jest chyba najważniejsza płyta polskiego reggae od 2000 roku;)

rozkmniniac kierunki, po których jest praca jest niby rozsądne, ale rozkminic takie które nas ekscytują i po których tylko może być praca, jesli mamy jakis pomysł na siebie - to wyzwanie;)


http://www.alterego.art.pl/imgs/news/brylewski230307.jpg

Offline

 

#22 2007-10-26 19:37:16

julkaaa

Zwolennik Małej Mi

1716461
Skąd: się biorą dzieci?
Zarejestrowany: 2007-10-21
Posty: 81
Punktów :   

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

ja o tym filmoznastwie tak napisalam bo mam kumpla tam i cos nazekal:) a w zyciu powinno sie robic to co sie lubi i to co cie kreci

Offline

 

#23 2007-10-27 17:37:58

pasiara

Moderator

9559646
Call me!
Skąd: obrotowe krzesło
Zarejestrowany: 2007-10-20
Posty: 57
Punktów :   

Re: za rok, za dwa. gdzie do liceum?

eh myslalam o 18 ogolnie podobno bardzo fajne liceum tylko moja matka zaczela gadac o tym jakie co nieciekawe osiedle sie zrobilo narkotyki itd... a mi sie juz z nia nie chcialo klocic ze narkotyki sa wszedzie xD
10 tez slyszlam ze zabiste wsumie tak samo słyszlam o 7 noo i jeszcze 6
LUDZIE NIE WIEM XD

tez Dzino myslalm o dziennikarstwie xd i o psychologii troszeczke

Ostatnio edytowany przez pasiara (2007-10-27 17:39:44)


Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy które mało nas obchodzą
                         Chyba więcej szczęścia mająnie co ci się rodzą a ci co umierają...

                                                                                                                      Happysad <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Helu tekst zaproszenia na komunie budownictwo kubaturowe